Полная разработка строительных проектов от Проект Студии

Ласкаво просимо до співпраці!

Компанія “Проект Студія” – команда досвідчених фахівців, яка вже 10 років створює і реалізує будівельні проекти в Україні.
Ми займаємося повною розробкою будівельних проектів, починаючи від створення ідеї, визначення її мети, завдань, і до втілення в життя.
«Проект Студія» надає послуги

Управление строительными проектами от Проект Студии

Управління будівельними проектами

Ми, в першу чергу, налагоджуємо структуру і процеси всіх робіт для нашого об’єкта. Для зручності клієнта, наші фахівці готові розробити проект для “кінцевого бюджету”. Кожен проект починається з планування, яке знаходить свій відбиток в проектно-кошторисної документації. Це не просто набір юридичних документів, це ваш план, прив’язаний до часу і місця. Саме він дозволяє звести об’єкт в потрібний час з найменшими ресурсними витратами.

Управление строительными проектами от Проект Студии
Технический надзор и охрана труда от Проект Студии

Технічний нагляд та охорона праці

Коли проект вже в роботі, дуже важливо контролювати його виконання і витримувати терміни. Саме тут, необхідна допомога незалежного експерта, який зробить технічний і технологічний нагляд.

Проектування

Що має на під собою “будівельне проектування”?
Проектування – це в першу чергу процес. Під час нього, ми підбираємо найбільш ефективне рішення, згідно із заданими ресурсів і цілі. Це означає, що ми, під час реалізації ідеї, підбираємо оптимальне співвідношення ціни і якості під час робіт, консультуємо в проблемних питаннях і ситуаціях, а також створюємо стиль проекту, який легко використовувати для комунікації з вашими майбутніми клієнтами.

Технический надзор и охрана труда от Проект Студии
Дизайн и реклама от Прект Студии
Дизайн и реклама от Прект Студии

Реклама та дизайн

Якщо 50 років тому підготовка проекту будівельного об’єкта завершувалася кресленнями, то на сьогодні технології дозволяють його візуалізувати в повному обсязі.
Крім точних розрахунків, підготовки документації, ми пропонуємо своїм створити 3D модель і дизайн вашого об’єкта. Ця опція допомагає якомога точно виконати будівельний об’єкт, зрозуміти і підібрати відповідний його стиль, скорегувати початкову ідею екстер’єру та інтер’єру.

Організація продажів

По завершенню проекту ми готові надати пост проектний супровід, а саме організацію продажів, промотування будівельного об’єкта.
Здатність визначити потребу покупця і допомогти у виборі є головною метою цілої системи продажів.
У владі стихії сучасного ринка здатність правильно організувати процес продажів, є ключовим фактором, що визначає успіх Вашого бізнесу.

Организация продаж недвижимости от Проект Студии