Кажуть, якщо хочеш зробити добре — зроби це сам. Ми говоримо: «якщо потрібен хороший результат — «Проект Студія» проконтролює».

Будь-який проект може бути прекрасно підготований технічно і документально, а від такого явища, як «людський фактор» застраховані лише ті, хто тримає все під контролем. Саме для контролю цього фактора і необхідний фахівець «Інспектор технічного нагляду».

Послуги компанії розраховані на роботу як із фізичними особами, що вирішують окремі задачі при будіництві індивідуальних будинків або проведенні ремонтних робіт, так і з юридичними особами, що потребують надання ширшого спектра послуг. Окремо варто звернути увагу на інтерес до послуг нашої компанії з боку державних організацій, яким необхідно забезпечувати свої об’єкти дозвільною документацією, послугами незалежного технічного нагляду за будівництвом, збором пакета вихідних даних, отриманням аналітичних матеріалів, оцінкою технічного стану об’єктів нерухомості та наявністю документів, здачі об’єктів в експлуатацію.

Одним із головних напрямків роботи компанії є надання послуг із технічного нагляду на будівництві. Можемо відмітити можливість роботи наших співробітників на об’єктах будь-якої складності (СС1, СС2, СС3), відповідно до сертифікатів та  досвіду роботи. 

Тільки за 2018 рік послуги технічного нагляду надані більш ніж для 300 об’єктів класу СС1, 50 об’єктів класу СС2, 5 об’єктів класу СС3.

Зв'яжіться з нами:

Повний контроль проектної документації, підрядників, термінів реалізації. Почніть контролювати Ваше будівництво.