Робота компанії ґрунтується на досвіді, кваліфікації і системному підході до реалізації проектів різного рівня складності — від невеликого офісного приміщення до комплексного ремонту або реконструкції, чи то будь то офісне приміщення, торговий комплекс, складська або виробнича будівля.

Лояльність наших клієнтів ми заробляємо розумним співвідношенням «ціна — якість – терміни виконання» в усьому спектрі наших проектів (продуктів, послуг).

Реконструкція, ремонт, а також будівництво — головні напрями нашої роботи.


1. Офісні приміщення (від 3900 грн.)

Робимо комплексні і косметичні ремонти офісів різного призначення, типу і рівня. Ваш офіс — це інструмент Вашого бізнесу. Ми задовольнимо усі Ваші запити, згідно поставлених завдань.

2. Виробничі, адміністративні і складські приміщення (від 3400 грн.)

Не секрет, що реконструкція виробничого приміщення або складу потребує комплексного підходу. Важливо не лише побудувати, але і врахувати усі необхідні вимоги до об’єкту (підлога, стіни, стеля, мікроклімат) . У взаємодії з нашими замовниками, ми втілюємо в життя їхні побажання.


3. Магазини, торгові комплекси, готелі і ресторани (від 4400 грн.)


Ремонт торгового або готельного комплексу — це не просто перелік будівельних операцій і відповідних матеріалів.
Ваша обстановка — це складова цінність Вашого продукту або послуги. Нашою командою будуть вирішені усі поставлені Вами завдання по створенню сприятливої атмосфери в усіх її проявах.

4. Поточний і капітальний ремонт будівель і споруд (від 8700 грн. м2).

Ці заходи за участю нашої команди дозволять Вам «вдихнути» нове життя в існуючі будівлі і споруди, враховуючи усі необхідні норми і вимоги.

Зв'яжіться з нами:

Повний контроль проектної документації, підрядників, термінів реалізації. Почніть контролювати Ваше будівництво.