[vc_section css=».vc_custom_1516482461974{padding-top: 50px !important;}»][vc_row][vc_column][vc_wp_custommenu nav_menu=»66″ el_id=»language_custom» el_class=»language_custom_other»][/vc_column][/vc_row][vc_row row_container=»true» css=».vc_custom_1545042698830{padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;}»][vc_column css_animation=»fadeInLeft» width=»2/3″][vc_column_text] Робота компанії ґрунтується на досвіді, кваліфікації і системному підході до реалізації проектів різного рівня складності — від невеликого офісного приміщення до комплексного ремонту або реконструкції, чи то будь то офісне приміщення, торговий комплекс, складська або виробнича будівля.

Лояльність наших клієнтів ми заробляємо розумним співвідношенням «ціна — якість – терміни виконання» в усьому спектрі наших проектів (продуктів, послуг).[/vc_column_text][vc_tta_accordion color=»peacoc» active_section=»0″ collapsible_all=»true»][vc_tta_section title=»Надіслати запит» tab_id=»1544212439765-078319ac-6074″]

[/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][vc_column_text css_animation=»none»]Реконструкція, ремонт, а також будівництво — головні напрями нашої роботи.


1. Офісні приміщення (від 3900 грн.)

Робимо комплексні і косметичні ремонти офісів різного призначення, типу і рівня. Ваш офіс — це інструмент Вашого бізнесу. Ми задовольнимо усі Ваші запити, згідно поставлених завдань.

2. Виробничі, адміністративні і складські приміщення (від 3400 грн.)

Не секрет, що реконструкція виробничого приміщення або складу потребує комплексного підходу. Важливо не лише побудувати, але і врахувати усі необхідні вимоги до об’єкту (підлога, стіни, стеля, мікроклімат) . У взаємодії з нашими замовниками, ми втілюємо в життя їхні побажання.


3. Магазини, торгові комплекси, готелі і ресторани (від 4400 грн.)


Ремонт торгового або готельного комплексу — це не просто перелік будівельних операцій і відповідних матеріалів.
Ваша обстановка — це складова цінність Вашого продукту або послуги. Нашою командою будуть вирішені усі поставлені Вами завдання по створенню сприятливої атмосфери в усіх її проявах.

4. Поточний і капітальний ремонт будівель і споруд (від 8700 грн. м2).

Ці заходи за участю нашої команди дозволять Вам «вдихнути» нове життя в існуючі будівлі і споруди, враховуючи усі необхідні норми і вимоги.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=»1/3″][/vc_column][/vc_row][/vc_section]