ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СПІВПРАЦІ!


Компанія ТОВ «Проект-Студія» заснована і працює на ринку України в сфері будівництва з 2008р.

За час роботи ТОВ «Проект-Студія» її колектив перетворився в згуртовану команду досвідчених фахівців у різних галузях будівництва, здатних якісно і у встановлені терміни вирішувати широкий спектр завдань щодо реалізації проектів. 

Послуги компанії (див. розділ «Наші послуги») розраховані на роботу як з фізичними особами, вирішальними окремі завдання при будівництві індивідуальних будинків, так і з будівельними організаціями, яким цікавий комплект дозвільної і робочої документації, або окремі її розділи. 

Окремо слід відзначити інтерес до послуг нашої Компанії з боку юридичних та фінансових організацій, які відчувають потребу в забезпеченні своїх об'єктів дозвільної документацією, послуг незалежного технічного нагляду за будівництвом, збором пакета вихідних даних, отриманням аналітичних матеріалів, оцінці технічного стану об'єктів нерухомості та наявності документації, здачі об'єктів в експлуатацію. 

Компетентність фахівців дозволяє в короткі терміни виявити критичні питання і розробити оптимальну програму виходу з «тупикової» ситуації на будь-якій стадії розвитку проекту та будівництва в тому числі. 

Директор ТОВ «Проект-Студія» - Тимченко Михайло Олександрович
тел. (067) 403-92-91, (050) 375-06-79

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.